RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Лютий » 22 » Змальований майстерно час
3:01 PM
Змальований майстерно час

Стало доброю традицією збиратися у Срібнянській  бібліотеці на зустріч із поетичним словом – зустрічатись з талановитими людьми, проводити презентації їхніх нових творів. Сьогодні така зустріч зібрала небайдужих до літературної творчості на презентацію нової книги нашої землячки Ніни Кочубей «Земні миттєвості».
Ніна Миколаївна народилась в Сокиринцях. Тут промайнуло її дитинство і юність. В 1971 році  закінчила загальноосвітню школу з золотою медаллю, з відзнакою музичну школу по класу фортепіано, у  1975 році Ніжинський педагогічний інститут, факультет англійської мови, теж з відзнакою. Все своє життя пов’язала з педагогічною діяльністю. Працювала вчителем англійської мови в Срібнянській школі та гімназії №5 м. Прилуки. 
«Земні миттєвості» - друга книга Ніни Кочубей.  Перша - «Замальовки з натури» побачила світ у 2011 році.
Охарактеризувати прозу Ніни Кочубей можна коротко: цікава, повчальна і майстерна. І цього вже досить, щоб захотіти почитати її книжки, отримати задоволення, поживу для  душі.
Ведучі зустрічі розповіли про високу оцінку творів Ніни Миколаївни шанувальниками її літературного таланту з Прилук, Срібного, Сокиринець. 
Багато цікавих епізодів про творчий і життєвий шлях Ніни Кочубей розповіла її колишня колега Алла Віталіївна Стопник.
Та родзинкою зустрічі стали спогади Ніни Миколаївни про те, як все починалось і до нинішніх літературних здобутків. Від шкільних творів, котрі слухала, як їх читали вголос у класі і не впізнавала сама (невже це я так могла написати?!), до перших обережних спроб винести свою творчість на широкий загал, а потім про радість бачити її на сторінках відомих літературних видань Чернігівщини, України.
Її твори запам’ятовуються своїми образами, наче схопленими із нашого найближчого оточення, яскравістю мови, неординарністю сюжетів. Можливо, це і є та майстерність автора, про яку пишуть літературні критики?
Ведучі, всі учасники зустрічі бажали Ніні Миколаївні міцного здоров’я, нових ідей, добрих людей поряд і гармонії в житті, яка надихає на творчість. 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 397 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
23.03.2019
4:55 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 654
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!