RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Лютий » 28 » Добра справа
3:48 PM
Добра справа

Довжина містка - 80 метрів, хоча жителі обох сіл називають його просто кладкою. Побудували місток через річку Глинна понад сто років тому за часів пана Новицького, який жив у Гурбинцях. 
Відтоді місток багато разів ремонтували, останній раз у 2012 році. Тоді всі роботи по ремонту виконали працівники СТОВ “Батьківщина”. Безкоштовно і з власних матеріалів. 
В цьому році, коли знову виникла необхідність ремонту, в. о. старости Гурбинського старостинського округу Іван Дейнека та Дігтярівського округу, до якого входить Гнатівка, – Віктор Хропост знову звернулись за допомогою до директора СТОВ “Батьківщина” Миколи Дмитренка.
З ремонтом треба було поспішати, адже ще тиждень-два і на лід на річці почне танути. А глибина тут до трьох метрів!
На звернення у товаристві відреагували оперативно. Швидко повирішували всі організаційні питання і приступили до роботи. Кожного дня на містку працювали 12-13 чоловік з будівельної бригади СТОВ “Батьківщина”  і 8-9 чоловік з Гнатівки та Гурбинець. За три дні, так само за кошти товариства, справилися з роботою. 
Основу містка, кілька десятків шестиметрових дубових паль, вручну забитих у дно річки ще панськими будівельниками, не чіпали. Вони знаходяться у гарному стані і простоять ще не одне десятиліття. Мабуть, нинішнім спеціалістам у багатьох галузях господарства, не тільки будівельній, було б чому повчитись у майстрів тих часів – як на віки будувати з дерева, цегли, як класти облицювальну плитку, щоб вона не осипалась через рік-два.
 Кладкою від села до села через місток хвилин п'ять ходу. Дорогою буде десь біля трьох кілометрів. Різниця відчутна, особливо для людей похилого віку. Тепер, завдяки СТОВ “Батьківщина”, відстань між Гурбинцями і Гнатівкою, знову стала такою, якою була останнє сторіччя з пішохідним містком.

В.о.старости Гурбинського старостинського округу Іван Дейнека, директор СТОВ "Батьківщина" Микола Дмитренко та в. о. старости Дігтярівського старостинського округу Віктор Хропост.

Оксана Петрівна Василевська, будинок якої знаходиться поряд з містком, роботою будівельників задоволена.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 490 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
23.03.2019
4:15 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 654
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!