RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Березень » 29 » Обережно – брехня!
8:36 AM
Обережно – брехня!

Два дні залишилось до виборів, а у відповідальних за піар деяких кандидатів у Президенти,  вже сьогодні тремтять коліна. Бо стільки грошей загребли за свою роботу, і вкрали не менше, а прогнози голосування в Срібнянському районі не дуже втішні для них. Тож в ніч з 28 на 29 березня вони вдалися до брудних технологій, розкидавши по дворах у Срібному та селах району фальшиві листівки нібито від народного депутата Олега Дмитренка.
В листівках, вкладених у конверти з фото Олега Дмитренка і надрукованих на дорогому глянцевому папері, поширюється брехня, нібито Олег Дмитренко змінив свою позицію і закликає підтримувати іншого кандидата. Причому листівки випущені в різних варіантах і кандидати, за яких агітує наш народний депутат, теж різні.
Мета фальсифікаторів добре зрозуміла – відібрати голоси виборців, які довіряють Олегу Дмитренку і його особистому вибору кандидата у Президенти.
Олег Дмитренко сьогодні висловив своє обурення брудними технологіями.
“Навіщо було викидати на вітер стільки грошей?- сказав він. – Краще б купили на них цукерок та відвезли в дитячі будинки.  Хіба можуть люди, які погоджують такі методи агітації, керувати державою? Всі, хто мене знає, ніколи не повірять цій брехні. Моя позиція залишається незмінною. Мій кандидат у Президенти – Анатолій Гриценко. За нього і голосуватиму на виборах. Які б листівки від мого імені не підсовували вам по ночах боягузи – не вірте їм. Я голосуватиму за Гриценка! І страх фальсифікаторів та їхні брудні методи введення людей в оману тільки підтверджують правильність мого вибору”. 

Так виглядає фальшива листівка (без фото кандидата)

Запакована фальшивка ось в такий конверт

Категорія: Влада | Переглядів: 399 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.4/7
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
26.04.2019
9:37 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 658
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!