RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Травень » 15 » Від слів до діла
2:54 PM
Від слів до діла

Спілкування з владою через соціальні мережі набуває поширення і в нашому районі. Буває воно різним, в залежності від того, яку мету ставить перед собою людина. Хтось, підказує владі на проблему, про яку вона не знає і висловлює готовність разом вирішувати її. Не зайвим буває іноді й проявити наполегливість у своїх вимогах до влади. Ваші повноваження – значить робіть. 
Ще хтось виступає у ролі такого собі ревізора, стороннього спостерігача, котрий взагалі не хоче спілкуватися з місцевою владою інакше, ніж через соціальні мережі. Ось, мовляв, як вмажу їм зараз через Фейсбук! Хай знають з ким мають справу.
Який з цих варіантів більше підходить до випадку, про котрий піде мова далі, судіть самі.  9 травня, в День Перемоги жителька Гнатівки поширила в одній з груп у Фейсбуці добірку фото та обурливий текст про незадовільний стан пам’ятника загиблим односельчанам у Другій світовій війні. Реакції користувачів довго чекати не довелося. Дісталося на горіхи всім гілкам місцевої влади. Згадали про совість, сором, зарплати, і ще про багато дечого, близького чи далекого від суті порушеного питання. 
Правда, чомусь забули згадати про місцевого депутата  Срібнянської селищної ради, жительку села Ганну Лещенко. Чому не було від неї жодного депутатського запиту з цього приводу, жодного виступу на сесії? Звідки така байдужість?
Коментатор Володимир Кириндась з Срібного  звісно ж не обійшов увагою СТОВ “Батьківщина”, очевидно, сам не уявляючи хто і за які кошти має ремонтувати пам’ятник і до чого тут сільськогосподарське товариство.
У людей, які вперше побачили пам’ятник на фото і прочитали коментарі, склалося враження, що у такому стані він перебуває лише останній рік, а досі перед кожним Днем Перемоги був доглянутий і відремонтований. Але де там!  Пам’ятник “просив” ремонту вже років десять, якщо не більше. Та у багатьох користувачів Фейсбуку очі на проблему відкрились тільки в травні нинішнього року.
Добре було б взятися за ремонт років п’ять тому. В крайньому разі в цьому році, хоч на місяць раніше, щоб встигнути до свята. На жаль, з різних причин не встигли. В тому числі і через великий спадок незробленого за ці роки, який дістався Срібнянській об’єднаній громаді. 
До ремонту приступили  відразу після святкування Дня Перемоги. Працівники селищної ради з благоустрою розпочали ремонт із постаменту, на якому встановлена центральна фігура бійця. Вона та ще дві фігури з боків знаходяться у більш-менш задовільному стані. 
В значно гіршому стані перебуває п’єдестал для табличок з іменами 105 загиблих жителів Гнатівки. П’єдестал і самі таблички ремонту вже не підлягають. Тому було прийнято рішення повністю розібрати його і встановити новий та нові таблички, замовлені ще до травневих свят.
Як повідомив в. о. старости Дігтярівського старостинського округу Віктор Хропост, орієнтовно ремонт планується завершити десь за місяць.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 290 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Середа
22.05.2019
2:38 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 659
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!