RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Травень » 23 » Допомогли собі і всій Україні
7:48 AM
Допомогли собі і всій Україні

Газета “Урядовий кур’єр” в №92 від 18.05.2019 р. опублікувала постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №750 від 17.05.2019 р., якою дозволила не обладнувати приладами дистанційної передачі даних лічильники споживачів комерційних вузлів обліку газу побутових споживачів із річним споживанням до 10 тис. м куб., власників комерційних вузлів обліку природного газу з лічильниками типорозмірів G-1,6, G-2,5, G-4, G-6 та річний обсяг обліку природного газу яких менше 10 тис. м куб. газу на рік. 
Постанова стала результатом більш ніж року наполегливої роботи у цьому напрямку активу Прилуччини разом з народним депутатом Олегом Дмитренком. Рішенню НКРЕКП передувала зустріч з керівництвом нацкомісії делегації представників малого та середнього бізнесу з Прилук та Ніжина разом із Олегом Дмитренком, котра відбулася у березні цього року. Свою підтримку активу надавав також народний депутат Олександр Кодола.
Як повідомила голова нацкомісії Оксана Кривенко, на засіданні НКРЕКП 19 березня було схвалено проект рішення, з урахуванням висловлених пропозицій.
Відтепер, із прийняттям постанови №750, знято значне фінансове навантаження на споживачів газу, які повинні були за власні кошти встановлювати таке обладнання - це невеликі підприємці, бюджетні установи, в тому числі сільські ФАПи, релігійні організації. Витрати на переобладнання лише одного лічильника становили близько 50-60 тис. грн.
Наприклад по  ФАПах Срібнянського району, які опалюються газом, загальна сума бюджетних коштів на переобладнання лічильників газу склала б біля 250 тисяч гривень. По Прилуцькому району збережено більше мільйона гривень платників податків.

Категорія: Економіка | Переглядів: 296 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.4/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Середа
26.06.2019
3:05 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 663
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!