RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Червень » 3 » Підсумовано показники розвитку області за минулий рік
10:49 AM
Підсумовано показники розвитку області за минулий рік

Днями всі райдержадміністрації області одержали з обласної державної адміністрації підсумки моніторингу соціально-економічного розвитку області в розрізі по районах Чернігівщини за 2018 рік. Загалом оцінювався 51 показник соціально-економічного розвитку території, об’єднаний у 9 груп.
По економічній ефективності Срібнянський район займає у моніторингу загальне шосте місце серед районів області і п’яте – по фінансовій самодостатності.
Традиційно, одні з кращих показників маємо у сільськогосподарському виробництві. За індексом обсягу сільськогосподарського виробництва (по сільгосппідприємствах) Срібнянський район займає друге місце. 
Найвищий в області показник маємо за обсягами виробництва валової сільськогосподарської продукції на 100 гектарів сільськогосподарських угідь.
Обсяг податкових надходжень до місцевих бюджетів у розрахунку на одиницю населення в нашому районі складає 5784,6 грн., що є третім показником в рейтингу.
Позитивні показники досягнуто по ефективності ринку праці. Так, темп зростання (зменшення) середньомісячної заробітної плати штатних працівників, у нашому районі становить 145,8 % до попереднього року і є найвищим показником на Чернігівщині.
У Срібнянському районі також найвища в області частка випускників ЗНЗ, які отримали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури 160 балів і вище - 50,9%, тоді як по області - 39,4%.
Наш район займає третє загальне місце за сферою "Раціональне природокористування та якість довкілля" і перше – за сферою “Соціальний захист”.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 394 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.4/5
Всього коментарів: 1
1 Галина   (05.06.2019 8:23 AM)
Показники має наш район.завдячуючи спільній роботі РДА, районній раді, Срібнянській громаді, керівникам установ, організацій. Так тримати.

Загляньмо на годинник

-

Профіль

Середа
26.06.2019
2:30 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 663
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!