RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Червень » 7 » День села в Точеному
7:42 PM
День села в Точеному

Цього року в перший день літа, в першу суботу червня, хутір Точений ожив і загримів піснями.  Візирівщина, прикрашена квітами, вибілена, пофарбована, по-святковому вбрана працьовитими руками подружжя Тетяни та Петра Тимченків, враз поменшала і ніби повужчала - там і яблуку не було де впасти. Свято гамірне, веселе. Всіх гостей зустрічали справжній козак із своєю жінкою-красунею - наряджені та нафарбовані, ну як живі. Незмінні кашовари точенівського свята повари товариства "Батьківщина" Любов Мархель та Любов Павлова відразу нарекли цю милу пару Сидором та Одаркою. До речі, свято у Точеному відбувається щороку за великої матеріальної та організаційної підтримки головних спонсорів свята  - товариства "Батьківщина" (директор Микола Дмитренко та керівник горобіївського відділку Михайло Коваленко).
Свято у Точеному відкрив виконуючий обов’язки старости Горобіївського старостинського округу Олександр Матійко, який щиро привітав всіх присутніх на ювілейній, десятій зустрічі і вручив пам’ятний подарунок берегині хутора Вірі Іванівні Євтушенко, а завідуючий Горобіївським відділком "Батьківщини", з діда-прадіда хуторянин Михайло Коваленко, зробив  всім присутнім пам’ятний подарунок - фотографію зі свята в Точеному  десятирічної давності.
 Щиро вітали, висловлювали слова найкращих побажань  всім присутнім  на  святі директор товариства "Батьківщина" Микола Дмитренко, організатори свята  Тетяна  Тимченко (Євтушенко), Ольга Баранова (Небрат), Лідія Кузьменко (Зуб), Василь Іваненко.
Привітати хуторян із ювілейною зустріччю на рідній землі приїхав ансамбль народної пісні Подільського будинку культури. Самодіяльні артисти щиро потоваришували з хуторянською великою родиною, яка з’їхалася з усієї округи: дарували їм пісні, співали разом. І в самодіяльних артистів, і у всіх присутніх на святі залишились найкращі спогади про цю зустріч на такій прекрасній землі.
Свято вирувало. Була дружня щира розмова за багатими столами, парувала каша і рум‘яніли пиріжки. Спогадам, здавалось, не буде кінця - і сміялись, і сльозу витирали. Співали пісень, танцювали. Відступили на часину незгоди і тривоги, війна на Сході нашої української землі. За стіною дерев у цьому справжньому квітковому царстві, на хутірській вулиці вирувало свято.
Подробиці  свята читайте в газеті “Срібнянщина” за 06.06.2019 р.
В. ПЕТРЕНКО.
Фото автора.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 370 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Середа
26.06.2019
2:34 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 663
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!