RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Червень » 19 » Судові справи: наступна дата - третє липня 2019 року
6:21 PM
Судові справи: наступна дата - третє липня 2019 року

Сьогодні, 19 червня, Шостий апеляційний суд в місті Києві приступив до розгляду апеляційної скарги Срібнянської селищної ради на рішення Срібнянського районного суду від 10.04.2019 р. у справі за адміністративним позовом Олега Куделі до Срібнянської селищної ради про визнання протиправним, скасування рішення Срібнянської селищної ради №6 від 17.11.2017 р. та поновлення його на займаній посаді.
Весь цей час, як до призначення дати розгляду справи, так і під час її розгляду в суді, Олег Куделя, його адвокат Володимир Кравченко в чисельних інтерв’ю, в соціальних мережах розповідали, що розгляд справи, на їхню думку, навмисне затягується іншою стороною. 
Одночасно у соцмережах, ніби під керівництвом гарного диригента, поширювалась інформація про біди та муки Срібнянської “безголової громади”, яка не має навіть власного сайту. 
Брехня про сайт була найпримітивнішою і розрахована, більш усього, на людей, котрі не вміють користуватися інтернетом. Інакше кожен міг легко переконатися в протилежному, заглянувши на сторінку в інтернеті селищної ради. Інші придумані неіснуючі жахіття про нашу громаду, були не набагато достовірнішими, ніж відсутність сайту.
Весь цей час цікавою виглядала підтримка Олега Куделі кількома народними депутатами і наближеними до них особами та відповідне ставлення самого звільненого голови до цих людей. Навіть жителі громади, які завжди перебували в курсі політичного життя, не могли чітко зрозуміти, що відбувається, пояснити швидкоплинність і мінливість політичних вподобань Олега Куделі. 
То його підтримує партія ВО “Батьківщина”, то “Наш край”, куратором якої на Чернігівщині ЗМІ називають нардепа Валерія Давиденка, то сільськогосподарське ТОВ “Обрій”, котре, ніби банк, надає фінансові позики Олегу Куделі за невідомо які заслуги. Інтернет рясніє заголовками приблизно такого штибу: "Валерій Дубіль: Влада незаконно намагається поставити на місце голови ОТГ свою людину". 
Не просто так, не без високих покровителів, Олег Куделя, наче й звільнений з посади, бо сам оскаржує своє звільнення, раптом поїхав до Польщі у складі офіційної делегації голів ОТГ області.
Та повернемось до розмов про затягування розгляду справи. Чи відбувається воно насправді? І, якщо так, то з чиєї ініціативи?
Взяти хоча б сьогоднішнє засідання суду в Києві. Інтереси Олега Куделі на ньому мав представляти столичний адвокат Ігор Калініченко. Чому саме він, а не добре відомий по цій справі Володимир Кравченко з Чернігова – важко відповісти.
Однак, на засідання суду ні Ігор Калініченко, ні Олег Куделя не з’явилися. 
Більш детально розповісти про перебіг подій ми попросили розповісти присутнього на засіданні адвоката відповідача, Срібнянської селищної ради, Віктора Карпенка:
“Позивач Куделя, напевне, не бажає, щоб рішення якнайскоріше набрало законної сили. Його представник, адвокат Ігор Калініченко, подав клопотання про відкладення і перенесення розгляду нашої апеляційної скарги у зв’язку з тим, що він вибув у відпустку, та додав відповідну копію наказу з місця своєї роботи – адвокатського об’єднання “Гільдія Права”. Мабуть, відпочинок для нього є на часі важливішим,  ніж об’єктивний розгляд справи і набрання чи ненабрання рішенням Срібнянського суду законної сили після розгляду апеляційної скарги.
Виходить, що ті, хто просив не затягувати процес, самі його й затягують”.
Суд переніс розгляд справи на 3 липня 2019 року.
І на завершення ще один штрих про підтримку Олега Куделі не тільки народними депутатами. Адвокат Ігор Калініченко працює в адвокатському об’єднанні “Гільдія Права”. Як зазначено в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками “Гільдії Права” є три фізичних особи. І серед них, хто б ви думали? Гунько Анатолій Григорович з міста Бровари. Той самий, який за повідомленнями ЗМІ, буде балотуватись до Верховної ради від партії ВО “Батьківщина” по виборчому округу №209, до якого входить і Срібнянський район і захоплюючими історіями про якого повняться простори інтернету!
У когось тепер ще будуть запитання по справі? Відповідати на них не складно. Хіба що запитають чи скоро в черговий раз змінить собі покровителя наш позивач і хто ним стане наступного разу? 

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 535 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.9/15
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
20.07.2019
8:00 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 666
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!