RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Липень » 3 » Справедливість взяла гору
9:36 PM
Справедливість взяла гору

Сьогодні, 03.07.2019 р.,   в  Шостому апеляційному суді (м. Київ) відбувся розгляд апеляційної скарги Срібнянської селищної ради на рішення Срібнянського районного суду від 10.04.2019 р. у справі за адміністративним позовом Олега Куделі до Срібнянської селищної ради про визнання протиправним, скасування рішення Срібнянської селищної ради №6 від 17.11.2017 р. та поновлення його на займаній посаді.  У розгляді взяв участь представник селищної ради, адвокат Віктор Карпенко. 
Редакція “Срібнянщини” звернулась до нього з проханням поінформувати про результати розгляду.
“Олег Куделя подав до суду клопотання про відкладення розгляду справи, - розповів Віктор Карпенко. – Причиною він вказав свою хворобу та надав медичну довідку. Крім того його адвокат, вже інший ніж минулого разу, але з того самого адвокатського об’єднання “Гільдія права”, теж подав заяву про відкладення  розгляду справи, мотивуючи це тим, що попередній представник Куделі не повернувся з відпустки, а він не знає справи і потребує часу для ознайомлення з нею.
Оскільки апеляційний розгляд відбувається без обов’язкової явки учасників по справі і, враховуючи заперечення апелянта, Срібнянської селищної ради, суд відмовив у задоволенні клопотань Куделі і його представника про відкладення апеляційного розгляду справи та розпочав її розгляд по суті.
На розгляді справи виступив представник Срібнянської селищної ради адвокат Віктор Карпенко і тезисно, з акцентуванням уваги на порушеннях, які допустив суд першої інстанції, зокрема процесуальних порушеннях, порушеннях судом першої інстанції процесуальних повноважень. Тобто, суд першої інстанції розглянув справу, як не вповноважений суд. Її мав би розглядати Чернігівський окружний суд. Було також порушено право на апеляційний розгляд ухвал суду, які було обмежено в апеляційному оскарженні.  
Також факт вчинення корупційного діяння Куделею був встановлений постановами по адміністративних справах. І, враховуючи ці постанови, депутати прийняли рішення про недовіру селищному голові, який допустив порушення законів.
Вислухавши цю позицію, дослідивши матеріали справи, суд постановив апеляційну скаргу селищної ради задовольнити, в позові Олегу Куделі відмовити”.

Категорія: Влада | Переглядів: 549 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.8/13
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
20.07.2019
8:35 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 666
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!