RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Липень » 11 » Головне - пообіцяти
10:24 AM
Головне - пообіцяти

Яких тільки обіцянок нашого з вами райського життя відразу після 21 липня не наслухаєшся перед виборами. Та всіх перевершив один кандидат у народні депутати, який днями на ринку у Срібному обіцяв вдвічі зменшити ціну на газ. А ще розказував казки, ніби депутати Срібнянської місцевої ради розділили між собою за два пленарних засідання 1800 гектарів землі.  
Це ж скільки тих депутатів треба мати і скільки відхопив кожен! Правда, відхопив не в реальності, а в уяві кандидата в нардепи.  Якщо по закону більше 2 га землі для ведення особистого селянського господарства одна людина одержати не може, то, виходить, землю між собою поділили 900 депутатів. Де їх взялося стільки, коли в Срібнянській селищній раді є лише 24 депутати, включаючи однопартійців цього самого кандидата в нардепи?!  
На завершення він підвів риску в невдалих розрахунках, пообіцявши своїм першим кроком у парламенті ініціювання розпуску Срібнянської ради. Тобто повернути Срібнянську громаду в часи занепаду. Якими законами він керуватиметься при цьому - кандидат у нардепи не уточнив. Може, нових депутатів у Срібнянську громаду сам і призначить? Без жодних виборів.

Категорія: Влада | Переглядів: 317 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
20.07.2019
8:48 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 666
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!