RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Вересень » 11 » Увага, “досвід”!
4:55 PM
Увага, “досвід”!

Приємно, коли про наш район пишуть такі солідні обласні видання, як, наприклад, “Деснянка”. Інколи щось і про нашу “Срібнянщину” згадають, і нам порадять як писати краще. Одну з таких підказок про необхідність робити “перевірку фактів, аналіз ситуації”, коли йдеться про  діяльність компанії «ТАС Агро», дає нам технолог з виробництва та переробки продукції тваринництва господарства «ТАС Агро Північ» (колишнє «Обрій LTD») Дмитро Шелудько (газета «Деснянка» №33 (768) від 15 серпня 2019 р.). 
Отже, починаємо аналізувати і перевіряти факти з найближчого до Срібного поля, яке обробляє ТОВ “Обрій”. Знаходиться воно біля траси Київ – Суми та далі, праворуч, коли повертаємо на Срібне.  З одно боку прилягає до цієї траси, з іншого – до срібнянської заправки.
 Аналіз складу рослин на полі, а, особливо, мета їх вирощування поставить в глухий кут навіть досвідченого агронома. Це переважно елітного вигляду лобода та інші поширені і малопоширені в нашій місцевості бур’яни під якими при дуже прискіпливому огляді  можна побачити пригнічені рослини сої.
Подальший аналіз свідчить, що на цьому полі відбулося щось, як кажуть, не чисте. Ні один агроном не побачить тут навіть ознак внесення гербіцидів. Тоді що ж вносили? Чи не вносили нічого взагалі? А як по паперах? Одержано, використано, списано? 
Біля 60 гектарів землі понад трасою за своїм місцем розташування ідеальні для демонстраційного поля. Так і хочеться побачити тут красиві ділянки кукурудзи, соняшника з етикетками сортів, оцінити вміння місцевих господарів, послухати на виїзному семінарі про їх досвід і аналіз ефективного використання гербіцидів, добрив. Але на полі розкошує лобода...

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 362 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.6/10
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
19.10.2019
6:40 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 677
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!