RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Вересень » 16 » Добра справа
6:02 PM
Добра справа

Місцева влада Срібнянського району звернулася з листами до керівників найбільших сільгосптовариств, які обробляють наші землі – СТОВ “Батьківщина”, “Дружба-Нова” та ТОВ “Обрій”, з проханням надати допомогу у ремонті місцевих доріг. Щоб і жителі району не добивали власний транспорт на вибоях, і самі сільгосппідприємства змогли перевозити зерно та інші вантажі більш-менш нормальними шляхами. Першими відгукнулись на це прохання у СТОВ “Батьківщина”. Сьогодні вони розпочали ремонтувати дорогу від повороту з траси Київ – Суми в напрямку Калюжинець та Сокиринець.
Для цього використали установку ямкового ремонту УЯР-01 на базі автомобіля MAN. Такої техніки ще не доводилось бачити в районі. По спеціальному соплу у ямку на дорозі установка подає стиснуте повітря, яке очищає її від бруду. Потім подається вода, котра вимиває ямку і одночасно служить каталізатором для бітумної суміші. Далі у ямку так само під тиском подається розігріта подрібнена фракція щебенево-бітумної суміші до її заповнення і потім дрібний щебінь, котрим зверху посипається місце ремонту. Подачу компонентів на пульті регулює оператор установки. За зміну установка здатна ліквідувати вибоїни загальною площею 175 квадратних метрів.
Виробляє такі установки промислово-комерційна компанія “Будшляхмаш” з Броварів.
Місце ремонту майже не відчувається під колесами автомашини на відміну від традиційного латання з наступним ущільненням дорожнім катком.
Як розповів директор товариства “Батьківщина” Микола Дмитренко, після ремонту дороги до Калюжинець установка УЯР-01 продовжить роботу на дорогах Срібнянського і Талалаївського районів, до тих сіл, де обробляє землі товариство, та висловив сподівання, що почин “Батьківщини” в ремонті доріг підтримають і інші сільгоспвиробники.

Категорія: Інше | Переглядів: 229 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
19.10.2019
6:33 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 677
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!