RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Грудень » 5 » Сокиринці приєднались до всесвітньої мережі
2:38 PM
Сокиринці приєднались до всесвітньої мережі

Важко повірити, але цього часу, в 2019 році, найбільше село в районі, з населенням понад 900 жителів, розташоване на туристичному маршруті Качанівка – Тростянець – Сокиринці та поряд з автотрасою Київ – Суми взагалі не мало нормального мобільного зв’язку. Потрібно було довго ходити вулицями та городами аби вловити десь одну-єдину поділку на телефоні. Не кращим був і зв’язок у небагатьох власників стаціонарних телефонів.
Багаторічні звернення місцевої влади, жителів району до кількох операторів мобільного зв’язку щоразу закінчувались безрезультатно. Приїжджали фахівці, робили заміри сигналу, розповідали, де треба ставити базову станцію. А потім їхали з села і вже не поверталися сюди.
Підтримали сокиринчан народні депутати минулого скликання Олег Дмитренко та Олександр Кодола, які звернулись із відповідними клопотаннями до керівництва компанії “Vodafone Україна”. І справа, нарешті, зрушила з місця.
Допомагали працівникам компанії у реалізації цього проекту всі – районна, селищна влада. Оперативно було вирішено питання виділення земельної ділянки в центрі села. Великий обсяг усіх необхідних погоджень, дозволів, підключення зайняв відносно короткий термін. Значною була також допомога СТОВ “Батьківщина” у впорядкуванні території, монтажу вежі.
Як розповів у день відкриття головний інженер з впровадження ТЦ “Чернігів” ПрАТ “ВФ Україна” Максим Сотников, висота вежі становить 40 метрів. Встановлене на ній обладнання забезпечує якісний мобільний інтернет 3G в радіусі до 5 кілометрів, а голосовий зв’язок  - до 18 кілометрів.
Одними з перших протестували якість зв’язку учні Сокиринської школи, які прийшли на відкриття. Результатами залишились задоволені. Відтепер 86 сільських школярів та 156 учнів Сокиринського аграрного ліцею матимуть доступ до всесвітньої мережі.
Полегшить життя мобільний зв’язок, без якого нині просто не обійтися, всім жителям Сокиринець. Адже сьогодні це не лише доступ до голосового спілкування, а й доступ до інформації, можливість передати показники лічильників газу та електроенергії, оплатити комунальні та інші послуги, замовити потрібні товари в інтернеті… Всього не перелічити.
Максим Сотников пообіцяв, що у недалекій перспективі ця базова станція надаватиме можливість перейти на більш швидкісний інтернет 4G.
В урочистому відкритті взяли участь голова районної ради Олена Панченко, секретар Срібнянської селищної ради Ірина Мартинюк, директор СТОВ “Батьківщина” Микола Дмитренко.

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 393 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.7/6
Всього коментарів: 3
3 я   (17.12.2019 11:03 AM)
кому то коровая дають?

2 Ага   (08.12.2019 11:20 AM)
Та да в районі немає змоги навіть до ЕДИНОЇ АЗС заасфальтувати дорогу....ДЕСЯТКАМИ РОКІВ....таке враження ,що немає адекватних керівників....Я вже мовчу про те ,що бензин час від часу розбавляють...І всі все знають всі све бачуть, а результат плачевний...

1 Іван   (05.12.2019 3:53 PM)
А тепер черга відкрити в Срібному нормальну АЗС....
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Неділя
26.01.2020
11:27 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 685
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!