RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2020 » Січень » 19 » Обережно – фальшивка!
12:16 PM
Обережно – фальшивка!

Сьогодні у районі знову вночі розкидали фальшиві газети, тупо замасковані під  “Срібнянщину”. У вихідних даних вказано адресу і телефон справжньої газети. Надрукований “день виходу” – 21 грудня 2019 року. З таємної друкарні її везли у наш район на санках без снігу майже місяць!
Зміст єдиної на всю газету публікації, надрукованої в кольорі і на дорогому папері, один – земля. 
Не просто прохання, а голос відчаю анонімних авторів: “не віддавайте землю в оренду СТОВ “Батьківщина””, яке платить найбільшу в районі орендну плату – 17 відсотків. Мета публікації – загітувати людей, віддати землю тим, хто платить менше, але уміє випускати такі чудові фальшиві кольорові газети. І між рядками прохання змилуватись над авторами фальшивки, самим здогадатись, кого вони представляють та бігти до них із своєю землею.
На авторів фальшивки ображатись не варто. Куди їм подітись там, у центральному офісі? Начальство давить – агітуйте, переконуйте, відробляйте свою зарплату. А як переконаєш, коли люди обирають більший відсоток? 
Тільки навіщо випускати фальшивку? Хто заважає опублікувати вашу агітацію в законно зареєстрованих виданнях, чи законно випускати свою газету? Відповідь проста. За брехню, наклеп тоді доведеться відповідати. А так – випустив газету, розкидав по селах, і бігом в кущі, визирати, як люди відреагують.
Останнє розповсюдження фальшивої газети  “Срібнянщина” було у липні 2018 року. Перед тим -  напередодні місцевих виборів,  у жовтні 2017 року, по факту якого 28.10.2017 р. у Срібнянському відділенні поліції було зареєстроване повідомлення про  злочин (незаконний випуск фальшивої газети "Срібнянщина" та порушення виборчого законодавства). Винних, як і очікувалось, не знайшли. А безкарність надихає злочинців на нові “звершення”. Чого боятись авторам та підпільній друкарні, коли в державі, де йде війна, можна випускати фальшиві газети, не переймаючись про відповідальність?

Категорія: Кримінал | Переглядів: 741 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 3
3 Микола Павлович   (24.01.2020 1:25 PM) [Материал]
Кириндась не може злетіть з аеродрому у Срібному. Кукуруза мішає. А йому треба літаком розвозить газети по району. Оце настояща біда. Купив би йому Тигипко ракету і запустив у космос з аеродрома на дейманівській фермі.

2 Галина   (20.01.2020 1:11 PM) [Материал]
Сьогодні люди віддають землю в оренду СТОВ " Батьківщиа" тому що вони платять вчасно. арендна плата висока.Допомагають жителям району в усіх питаннях. І керівника можна знайти легко для спілкування . А КІПР -----далеко. І чи потрібні ми їм?Звісно, ні. Давайте цінувати і поважати тих хто дбає і переймається нашими спільними проблемами.Просто дивно,для чого ці газети.?Є кошти - направте їх у потрібне русло: освіта, медицина, культура, багатодітні, малозабезпечені і ,,,,,,.

1 коля   (19.01.2020 2:52 PM) [Материал]
це вже не актуально, ці дєшовиє посмислу і дорогенні по собівартості газетки. Нам людям вони вже пофіг. бо ми не такі дурні, як їм хочеться і цим від себе стрєлки не відведуть. Краще б за паї доплатили як обіщали в справжній газеті. А то прийшов, питаю, де переращот, а фіг тобі кажуть, підпиши, що віддаєш свою золоту землю нам до 26 года, тоді і получиш 2 рублі переращота. С....и!!!!!
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
22.02.2020
5:39 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 686
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!