RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2020 » Лютий » 19 » Не подав декларацію – відповідай по закону
10:23 AM
Не подав декларацію – відповідай по закону

Срібнянським відділом Прилуцької місцевою прокуратурою в ході вивчення дотримання вимог антикорупційного законодавства установлено, що одним із посадовців місцевого самоврядування Срібнянського району Чернігівської області, який у відповідності до п. п. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, в порушення вимог ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» у встановлений Законом термін умисно не подано, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік.

18.02.2020 Срібнянським відділом Прилуцької місцевої прокуратури відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань  з попередньою правовою кваліфікацією за ст. 366-1 КК України, яке, відповідно до ст. 45 КК України, відноситься до корупційних злочинів.

Санкція ч. 1 ст. 366 -1 КК України передбачає відповідальність  у виді штрафу в розмірі від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Категорія: Кримінал | Переглядів: 466 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

Середа
08.04.2020
0:10 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 691
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!