RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2020 » Квітень » 10 » Срібнянський відділ Прилуцької місцевої прокуратури інформує
1:54 PM
Срібнянський відділ Прилуцької місцевої прокуратури інформує

Срібнянським відділом Прилуцької місцевої прокуратури скеровано на судовий розгляд обвинувальний акт у кримінальному провадженні за звинуваченням мешканця району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.128 КК України, а саме в необережному причиненні тяжкого тілесного ушкодження.
    Досудовим слідством встановлено, що в серпні 2018 молодий чоловік, керуючи мотоблоком з навісною фронтальною роторною косаркою, викошував бур’яни висотою від 140 до 245см на присадибній ділянці.
    Перед  виконанням зазначених робіт громадянин не пересвідчився про те, що в заростях бур’янів не мається людей, хоча міг це зробити попередньо здійснивши обхід території та оглянувши місцевість на якій планувались  роботи, проявляючи злочинну недбалість, не бажаючи настання шкоди здоров’ю іншої особи, хоча повинен і міг це передбачити діючи з більшою обачністю, оскільки проводив роботи з використанням потенційно небезпечних для оточуючих агрегатів, допустив зіткнення робочими частинами косарки з громадянкою 1927 р/н, яка на той час перебувала в заростях бур’янів, та яку не бачив обвинувачений.
    Як наслідок, потерпілій було спричинено травматичну ампутацію однієї з нижніх кінцівок та чисельні рвані рани іншої. Через 4 доби після отриманих тілесних ушкоджень в результаті серцево-легеневої недостатності, яка виникла на фоні отриманих ушкоджень, потерпіла померла в Срібнянській ЦРЛ.
    Тривалий термін досудового розслідування у даному кримінальному провадженні був обумовлений довготривалістю призначеної судової інженерно-технічної експертизи в галузі охорони праці та безпеки життєдіяльності, яка проводилась в умовах Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. заслуженого професора М.С.Бакаріуса. Саме за висновками даної експертизи та змодельованої ситуації встановлено причинний зв'язок між діями обвинуваченого та настанням нещасного випадку з потерпілою.
    На даний час триває судовий розгляду даному кримінальному провадженні.
Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Категорія: Кримінал | Переглядів: 1019 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
30.05.2020
3:19 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 692
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!