RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2020 » Червень » 24 » Про інформаційний простір у районі
8:00 AM
Про інформаційний простір у районі

З появою в соцмережах таких та подібних коментарів повідомляємо, що за весь час перебування Олександра Коваленка на посаді голови Срібнянської РДА в газету “Срібнянщина” не було надано ЖОДНОЇ публікації, яка б висвітлювала діяльність Срібнянської районної державної адміністрації. З власної ініціативи і безкоштовно газета опублікувала матеріали про представлення голови райдержадміністрації, про вручення головою РДА подарунків від Сергія Тігіпка, про вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

Порядок надання таких публікацій визначений Законом України “Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”. Якщо в Срібнянській райдержадміністрації існують проблеми із розумінням цього закону, зовсім не складно звернутись за консультацією в обласну державну адміністрацію. З обласною адміністрацією у нас немає жодних проблем з публікаціями наданих матеріалів. Укладена угода про висвітлення діяльності, матеріали з облдержадміністрації публікуються і оплачуються без жодних затримок. На таких же умовах газета висвітлює діяльність районної та селищної рад.

Та й не в оплаті публікацій справа. Ці кошти відносно невеликі і не роблять погоди в редакційному бюджеті. Ніхто, наприклад, не зобов’язує райдержадміністрацію вітати в районній газеті з професійними святами медичних працівників чи державних службовців. Але з яких міркувань не привітати в газеті жителів району з Днем Конституції?! Такого на Срібнянщині ще не було.

Категорія: Влада | Переглядів: 830 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.5/8
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
16.07.2020
3:14 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 693
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!